Tan��t��m
8
Adıyaman Sağlık Müdürü - Dr. Mehmet Emin TAŞ
Bundan sonraki hedefimiz, mevcut durumu sürekli iyileştirerek verilen hizmetin nitelik ve kalitesini artırmak, insan onuruna yakışır sağlık hizmeti sunmak ve bunu sürdürülebilir kılmaktır.
TR'de MARKA Röportaj
Darülaceze Başkanı - Nevzat BAYHAN
Abdülhamit Han’dan bu yana “Darülaceze Müessesesi”nde neler değişti? Görevleri nelerdir? Ve daha bir çok konu...
TR'de MARKA Röportaj
Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği
Kemer, Dünya turizminden daha fazla pay alması gereken çok önemli bir ilçe. Şu an atıl durumda olan değerlerin tekrar güçlü bir şekilde işlenerek aktif hale getirilmesi gerekiyor. İnanıyorum ki Kemer bu şekilde Marka haline gelecek ve herkes tarafından tanınan, aranan bir ilçe olacak.
TR'de MARKA
Samsun TSO Başkanı - Salih Zeki Murzioğlu
Samsun bulunduğu konum itibariyle ki Kurtuluş Savaşının başlangıç noktası olması rastlantı değildir, oldukça stratejik bir konumdadır. Bu bağlamda Samsun Türkiye’nin Karadeniz’e açılan kapısıdır diyebiliriz.
TR'de MARKA Röportaj
Diş Hekimliğinde Dijital Dönem
Teşhis ve tedavide kullanılmak üzere geliştirilmiş görüntüleme sistemleri ve bilgisayar yardımı ile tasarım ve üretim şeklinde tanımlanan CAD/ CAM sistemleri diş hekimliğinde hem hekim ve hastanın konforunu artırmakta hem de zamanı ekonomik kullanmaya imkan vermektedir.
Dr. Mustafa Değer ERGİN
Gülderen SEMİZOĞLU - SEMAŞ A.Ş.
Hayata ‘Bonjour’ ile başlayıp ‘Selamünaleyküm’ ile sanayide devam eden birisiyim... Bana göre sarartılmış saçlarımla ve gres yağı bulaşmış ellerimle tam bir hırdavatçıyım.
TR'de MARKA Röportaj